Duchovní cesta 1

Duchovní cesta 1 - Stanislav Doležal (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Doležal (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duchovní cesta 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Duchovní cesta 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Doležal (ed.),. Číst Duchovní cesta 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je esencí myšlenek, rozhovorů a důležitých svědectví, mapující nejpodstatnější část života Drtikola myslitele. Významným způsobem se také dotýká i jeho mystické fotografické tvorby, datované mezi roky 1930 a 1935, a to jak textově, tak i obrazově. Toto celé umocňuje obrazová část věnovaná Drtikolově spirituální malbě z období let 1931–1948, tedy zachycující její nástup a vyvrcholení po roce 1935, kdy se úplně vzdal fotografie coby hlavního prostředku svého uměleckého projevu. Drtikol praktikoval již ve dvacátých letech minulého století jógová cvičení podle tibetského buddhismu. Díky svým zkušenostem a dosaženému poznání se stal později důležitým učitelem a vyhledávaným Mistrem. Kniha edičně navazuje na dvě dříve vydané publikace autenticky´ch a převážně celistvě dochovaných textů „Deníky a dopisy z let 1914–1918 věnované Elišce Janské“ (2001) a „Oči široce otevřené“ (2002)


...átku roku 2020 jsem zahájil nový projekt pro hledající, kteří uvažují o otevření duchovní cesty ve svém životě ... Knihy a duchovní cesta - Čítárny Knihy ... . Tento projekt by jim měl pomoci, aby se na duchovní cestu vydali správným směrem. 6.1.2020 jsem na Facebooku zřídil volně přístupnou facebookovou stránku „Proč jsme tady na Zemi". Na ní ... Duchovní cesta - 1.díl "Kdo je a není Bůh?" Anie Kartářka. Loading... Unsubscribe from Anie Kartářka? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 540. Konopná medicína ... Duchovní cesta - 1.díl "Kdo je a není Bůh?" - YouTube ... ... Unsubscribe from Anie Kartářka? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 540. Konopná medicína - staronová cesta ke zdraví - MUDr. Jana Budařová - konopná doktorka - Duration: 2:08:03. Sdružení Otevřených Srdcí, z.s. 21,718 views Na počátku roku 2020 jsem zahájil nový projekt pro hledající, kteří uvažují o ot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY