Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie

Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie - Inka Jochumová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Inka Jochumová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inka Jochumová. Číst Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mistr Č´Čchang Li: pět zásadních cviků. Únava vzniká především při nedostatečném proudění vnitřní energie, takzvané čchi. Naučte se ji získávat a posilovat! Je prokázáno, že cvičení pramenící z tradičního čínského posilování energie oživují vnitřní orgány a rozpouštějí blokády v meridiánech. Dochází k harmonizaci těla a celkovému ozdravení. Díky vynikajícím radám z cyklu těchto příruček získáte příliv vitality.


...Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie - Inka Jochumová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kniha Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání ... ... . Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie Autor: Jochumová, Inka Nakladatel: Pragma EAN: 9788075496119 ISBN: 978-80-7549-611-9 Originál: Nie mehr müde. Mit Leichtigkeit mehr lebensenergie nach der Methode con Zhi Chang Li Překlad: Pondělíček, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky mistr Č´Čchang Li: pět zásadních cviků Únava vzniká především při nedostatečném proudění vnitřní energie, takzvané čchi. Naučte se ji získávat a posilovat! Je prokázáno, že cvičení ... Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání ... ... . Naučte se ji získávat a posilovat! Je prokázáno, že cvičení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY