Josef a jeho bratři

Josef a jeho bratři - Ivana Pecháčková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Pecháčková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Josef a jeho bratři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Josef a jeho bratři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Pecháčková. Číst Josef a jeho bratři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. V edici MANAMANA nepředkládáme biblické texty dětskému čtenáři za každou cenu, tedy i za cenu nepřiměřeně velkého zjednodušení nebo zastření původního smyslu textu, ale snažíme se o co nejmenší úpravy – citlivé a k dětskému čtenáři empatické. Organickou součástí biblických vyprávění edice MANAMANA jsou tvořivé otázky a úkoly pro děti, a to ke každé z knížek.


... měl Josef dva sny. V těchto snech se mu jeho bratři klaněli ... Kniha: Josef a jeho bratři | Knihy.ABZ.cz ... . Když o tom svým bratrům vyprávěl, začali ho nenávidět ještě víc. Později, když Josefovi starší bratři pásli stáda ovcí svého otce, Jákob Josefa požádal, aby se šel podívat, jak se bratrům daří. Josef a bratří jeho ... V románu autor zpracoval známý biblický příběh z První knihy Mojžíšovy o Josefovi, kterého jeho bratři prodali jako otroka do Egypta proto, že jej jeho otec Jákob měl ze všech svých synů nejraději. Sekce: Knihovna Josef a jeho bratři Genesis 37 - 50. z knihy ... Josef v Egyptě SZ02 - YouTube ... . Sekce: Knihovna Josef a jeho bratři Genesis 37 - 50. z knihy Malá dětská Bible, vydal(o): Karmelitánské nakladatelství. Jákob měl dvanáct synů. Jmenovali se Ruben, Šimeón, Levi, Juda, Isachar a Zabulon (synové Ley), Gád a Ašer (synové Zilpy, služebnice Ley), Dan a Neftali (synové Bilhy, služebnice Ráchel) a Josef a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY