Zatouláska

Zatouláska - Christian Maria | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Maria
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatouláska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zatouláska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Maria. Číst Zatouláska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor sbírky, básník, malíř, skladatel, hoteliér, milovník, bohém a bonviván Christian Maria, vlastním jménem Martin Vaněk, je ojedinělou renesanční osobností generace miléniálů, kterým by, nebýt jeho a jemu podobných, možná již dávno odzvonilo. Sbírka Zatouláska dokumentuje autorův literární i duchovní vývoj po dobu bezmála dvou dekád, kdy za sebou nechává naivní chlapecká léta a následně i studium teologie v kněžském semináři a s neřízenou vervou sobě vlastní se vrhá zcela nepřipraven do podnikání, v němž však jakoby zázrakem slaví nevídané úspěchy, kterým v cestě nestojí ani fakt, že si dokáže plnými doušky užívat svého bohémství při putováních putykami, až se nakonec rozhodne následovat svůj sen do středomořského ráje ve španělské Andalusii. Na všech svých eskapádách potkává zatoulásky, své krásné, éterické, ale i kruté múzy. Jeho nenapravitelným romantismem rozervaná duše, plná protikladů lásky i zatracení, svádí boj mezi vlastní zoufalou ztřeštěností, ale i hlubokou moudrostí, které v něm společně vytvářejí paradox pocitu suverénní nejistoty. O to vše se syrově a bez obalu dělí se svými čtenáři a dává jim prostřednictvím svých básní nahlédnout hluboko do duše, kterou stojí za to spatřit.


...sbírky, básník, malíř, skladatel, hoteliér, milovník, bohém a bonviván Christian Maria, vlastním jménem Martin Vaněk, je ojedinělou renesanční osobností generace miléniálů, kterým by, nebýt jeho a jemu podobných, možná již dávno odzvonilo ... Osobní poezie - strana 5 z 25 | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Sbírka Zatouláska dokumentuje autorův literární i duchovní vývoj po dobu bezmála dvou dekád, kdy za sebou nechává ... The composer, producer, poet, painter, hotelier, bohemian and a bonvivan Christian Maria, is a unique Renaissance personality. Both his music and his poetry reflect his musical, literary and spiritual development for nearly two decades. Sbírka Zatouláska dokumentuje autorův literární i duchovní vývoj po dobu ... Kniha: Zatouláska - Christian Maria | Knihy.ABZ.cz ... . Both his music and his poetry reflect his musical, literary and spiritual development for nearly two decades. Sbírka Zatouláska dokumentuje autorův literární i duchovní vývoj po dobu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY