„Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…“: České kuchařské knihy v 19. století

„Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…“: České kuchařské knihy v 19. století - Miroslav Kouba, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Kouba,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
„Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…“: České kuchařské knihy v 19. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?„Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…“: České kuchařské knihy v 19. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Kouba,. Číst „Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…“: České kuchařské knihy v 19. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolektivní monografie s názvem „Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…“ přibližuje v mezioborovém pohledu vývoj a proměny českých kuchařských knih vydávaných v průběhu „dlouhého“ 19. století. Autoři se soustřeďují na otázku, jakou roli tato knižní tvorba plnila v každodenním životě obrozující se české společnosti. Tematicky se věnují podobě gastronomických schémat, která kuchařské knihy svým obsahem přirozeně dotvářely. Stranou autorského zájmu ovšem nezůstávají ani další hlediska potvrzující, že kuchařské knihy mohou být jedním z modelů interpretace veškerých procesů a společenských změn, jež 19. století přineslo v kolektivním i individuálním smyslu.


...vní monografie s názvem "Spanilost Vaše cizozemcům se líbí ... „Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…" - Miroslav Kouba ... ... ..." přibližuje v mezioborovém pohledu vývoj a proměny českých kuchařských knih vydávaných v průběhu "dlouhého" 19. století. Autoři se soustřeďují na otázku, jakou roli tato knižní tvorba plnila v každodenním životě obrozující se české společnosti. Koupit Koupit eknihu. Kolektivní monografie s názvem „Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…" přibližuje v mezioborovém pohledu vývoj a proměny českých kuchařských knih vydávaných v průběhu „dlouhého" 19. století. Kolektivní monografie s názvem „Spanilost Vaše ... „Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…" - Milena Lenderová ... ... . století. Kolektivní monografie s názvem „Spanilost Vaše cizozemcům se líbí…" přibližuje v mezioborovém pohledu vývoj a proměny českých kuchařských knih vydávaných v průběhu „dlouhého" 19. století. České kuchařské knihy v 19. století. Kolekti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY