Jednejte jako šaolinští mistři

Jednejte jako šaolinští mistři - Bernhard Moestl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bernhard Moestl
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednejte jako šaolinští mistři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jednejte jako šaolinští mistři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernhard Moestl. Číst Jednejte jako šaolinští mistři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život vyžaduje velkou flexibilitu. Změny však často vnímáme jako nebezpečí a snažíme se jim vyhýbat. Rakouský autor bestsellerů Bernhard Moestl přináší návod, podložený zkušenostmi, které nabyl v čínském klášteře Šaolin, jak se strachu ze změny zbavit, jak přijmout její nutnost a úspěšně ji dovršit. Kniha je určena pro každého, kdo si uvědomuje nutnost změny ve svém životě, ale stále se k ní nedokáže odhodlat. A svědčí mimo jiné i o tom, že i pradávné metody uvažování nacházejí uplatnění v praktickém životě moderního člověka. Nepropásněte možnost aktivně utvářet svou budoucnost.


...niha: Jednejte jako šaolinští mistři - Bernhard Moestl ... Moudrost šaolinských mistrů - Jak ovládat emoce - Bernhard ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Jednejte jako šaolinští mistři Autor: Moestl, Bernhard Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073069919 ISBN: 978-80-7306-991-9 Překlad: Hlavička, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2018 Jednejte jako šaolinští mistři. Bernhard Moestl. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 ... Jednejte jako šaolinští mistři - Bernhard Moestl | Knihy ... ... . Bernhard Moestl. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY