Sojuz na vlastní kůži: Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal

Sojuz na vlastní kůži: Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal - Jan Kašpar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kašpar
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sojuz na vlastní kůži: Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sojuz na vlastní kůži: Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kašpar. Číst Sojuz na vlastní kůži: Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor knihy studoval v letech 1975 až 1980 v Leningradě, dnešním Sankt Petěrburgu, v tehdejším Sovětském svazu. Tedy v normalizační době, kdy oficiální názory byly nějaké a skutečnost odlišná. Drsné klima severní polární noci a spousta dobrodružných, smutných i humorných příhod po dobu pětiletého vysokoškolského studia vyvrcholí autorovou cestou na Sibiř a Ťan-šan „načerno“, bez „bumážky“. Kniha přináší velice svěží a neotřelý pohled na všední i sváteční dny v „Sojuzu“ a množství detailů dodává autorovu vyprávění prostor a bohatost. Subjektivní i objektivní pasáže popisu svých zážitků a zkušeností se mu daří skloubit do poutavého textu, který je navíc kořeněný vtipem. Přínosem je také to, že povětšinou nechává na samotném čtenáři, aby si vytvořil o někdejší době a prostředí svůj názor.


...na vlastní kůži: Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal ... Knihy Leningrad - Heureka.cz ... . Jan Kašpar ... Kniha s názvem Sojuz na vlastní kůži patří do rukou čtenářům, kteří se zajímají o cestování, kulturu i historii Ruska resp. SSSR. Pokud dnes navštívíme východní Evropu - konkrétně Rusko, zjistíme, že zde objevíme stále řadu ... Sojuz na vlastní kůži -- Studentské lapálie od Leningradu po Bajkal - Kašpar, Jan ; Autor knihy studoval v letech 1975 až 1980 v Leningradě, dnešním Sankt Petěrburgu, v tehdejším Sovětském svazu. Tedy v normalizační době, kdy oficiální názory byly něj ... Sojuz na vlastní kůži | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Tedy v normalizační době, kdy oficiální názory byly nějaké a ... Všechny informace o produktu Kniha Sojuz na vlastní kůži - Jan Kašpar, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY