Kvalita života

Kvalita života - Jana Rečková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Rečková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvalita života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kvalita života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Rečková. Číst Kvalita života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kvalita života Jany Rečkové je pro autorčinu tvorbu typická tím, že je atypická a těžko zařaditelná do šuplíků. Máme tu před sebou její vzpomínky, deníkové záznamy, syrovou zpověď člověka vzdorujícího rakovině. Z této autobiografické zpovědi vyrůstají tři samostatné příběhy, tři povídky, které se jako liány obtáčejí kolem kmene vyprávění a jsou s ním propojeny slokami drsně pravdivé poezie. Není však jisté, co z těchto linií je liána a co kmen; jsou do sebe vrostlé a je těžké je od sebe oddělit.


...ší kvalita života je ve středočeských Říčanech, nejnižší ve slezské Orlové ... PDF Kvalita života - IPVZ ... . Vyplývá to z Indexu kvality života, který sestavil projekt Obce v datech. Partnerem je poradenská a auditorská společnost Deloitte. V čele žebříčku jsou zejména Praha, Brno a jejich okolí. Dobře bodovala i města v jižních Čechách. 1 Kvalita života 1.1 Vymezení pojmu Pojem kvalita života (quality of life) se objevuje v mnoha oblastech lidské činnosti a v mnoha vědeckých oborech (Mareš a kol., 2006, s. 11). Setkáváme se s ním ve vědách společenských, především v socio ... PDF Quality of Life (Whoqol) -bref ... ., 2006, s. 11). Setkáváme se s ním ve vědách společenských, především v sociologii a psychologii, ale také v oborech biologických a technických. Nejvyšší kvalita života je dlouhodobě v Praze, Brně a jejich okolí. Velmi dobrých výsledků dosahují také jižní, jihozápadní a střední Čechy. Mezi krajskými městy bodují Plzeň, Pard...SOUVISEJÍCÍ KNIHY