Ztracení: Poslední Iluze 1

Ztracení: Poslední Iluze 1 - Henrik Fexeus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Henrik Fexeus
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracení: Poslední Iluze 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracení: Poslední Iluze 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henrik Fexeus. Číst Ztracení: Poslední Iluze 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


NaNapínavá urban fantasy odehrávající se hluboko pod ulicemi dnešního Stockholmu.Když Ky omylem prorazí kladivem zeď ve svém pokoji, objeví za ní něco, co nikdy objevit neměla. Něco, co její život jednou provždy změní. Adam, který bydlí v jiné části města, mezitím pozoruje, jak se mu okolní svět začíná sám od sebe přetvářet před očima, a neví, co si o tom má myslet. Zbláznil se snad? Anebo se stal obětí nějakého nemístného vtipu?Adama na každém kroku sleduje zvláštní stříbrné auto. A taky nějací vytáhlí podivíni v šedém, kterým nejde pořádně vidět do obličeje. Mladík se na útěku před svými pronásledovateli dostane do těsných podzemních tunelů, v nichž se sice nedá volně dýchat, ale zato se v nich dá rychle ztratit.Cesty Adama a Ky se propletou v klaustrofobickém dobrodružství, které je oba přinutí pochybovat o tom, co je skutečnost. Co když je svět kolem nás — ten, o kterém si myslíme, že ho tak dobře známe — opravdu jen iluze?


...nická kniha Ztracení: Poslední iluze 1 na www ... Henrik Fexeus: ZTRACENÍ - POSLEDNÍ ILUZE 1 | Skandinávský dům ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ztracení: Poslední iluze 1 od ostatních... Kniha: Ztracení -- Poslední iluze 1 - Henrik Fexeus. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Ztracení: Poslední iluze 1 na www. ... Ztracení: Poslední iluze 1 - KOSMAS.cz ... . ... Kniha Ztracení: Poslední iluze 1 na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ztracení: Poslední iluze 1 od ostatních uživatelů. ... Chci zakoupit titul Ztraceni: Poslední iluze 1. Neopomenutelná urban fantasy, která vám nabízí opravdu mnoho! Od tajemn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY