Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem

Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem - Yoshifumi Miyazaki | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Yoshifumi Miyazaki
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yoshifumi Miyazaki. Číst Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem Online je nyní tak snadné!

POPIS


V posledních letech se onemocnění spojená se stresem stala globálním společenským problémem. Dnešní svět vyvolává u lidí nadměrnou stimulaci a stres, v důsledku toho je lidské tělo náchylnější k onemocněním. Proto nás nepřekvapuje, že se pozornost vrací k shinrin-yoku jako k příkladu přirozeného a nízkonákladového způsobu, jak tento problém zmírnit. Vědci začali studovat účinky přírody na tělo i na psychiku, na lidské zdraví a vnímání pocitu pohody. Je pochopitelné, že když jsme obklopeni přírodou, cítíme se prostě lépe. Nyní máme k dispozici i vědecká důkazy, které potvrzují, že aktivity různých typů přírodních terapií mají vliv nejen na snížení pocit stresu, ale také na hodnoty krevního tlaku a srdeční frekvenci.


...yoku lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem Japonsko příroda psychoterapie relax ... Shinrin-yoku (Yoshifumi Miyazaki) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Yoshifumi Miyazaki, překlad Jana Bílkov á. Moje hodnocení Hodnotil 1 uživatel ... Objednávejte knihu Shinrin-yoku: lesní terapie pro zdraví a relaxaci - inspirujte se Japonskem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lesní terapie (též terapie lesem nebo terapie v lese, japonsky šinrin-joku) je označení moderního trendu pro trávení času v lese pro zlepšení fyzické i psychické pohody.Tento trend vychází z předpokladu, že zeleň, speciálně ta lesní, má pozitivní vliv na lidské zd ... Shinrin-yoku - Miyazaki Yoshifumi | Knihy Grada ... .Tento trend vychází z předpokladu, že zeleň, speciálně ta lesní, má pozitivní vliv na lidské zdraví, a dopřejí-li si v ní lidé častější pobyt, budou méně nemocní, šťastnější a ... Shinrin-yoku Lesní terap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY