Buď pánem svého prostoru: Jak chránit sebe a své věci, když jste online

Buď pánem svého prostoru: Jak chránit sebe a své věci, když jste online - Linda McCarthy, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Linda McCarthy,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď pánem svého prostoru: Jak chránit sebe a své věci, když jste online.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buď pánem svého prostoru: Jak chránit sebe a své věci, když jste online ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda McCarthy,. Číst Buď pánem svého prostoru: Jak chránit sebe a své věci, když jste online Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímá vás, jak se bránit proti kyberšikaně, jak předejít zavirování vašeho počítače, jak si zachovat soukromí na sociálních sítích či například jak se nestát obětí darebáků, číhajících na Internetu? Zajímalo vás někdy, kdo jsou to ti rhybáři, hackeři, crackeři, piráti, kyberstalkeři a další obyvatelé virtuálního světa, zvaného Internet? Všechny tyto otázky a mnohé další zodpovídá poutavým způsobem kniha Buď pánem svého prostoru, která je určena především dospívajícím čtenářům a jejich rodičům. Kniha se nevyhýbá ani tématům techničtějším a tak se v ní mladí uživatelé internetu mohou dozvědět také informace o technickém pozadí fungování internetového připojení, či informace o bezpečném nastavení domácích wi-fi sítí. Tato kniha by určitě neměla chybět v knihovničce žádného teenagera aktivně používajícího Internet.


...nit sebe a své věci, když jste online ... Buď pánem svého prostoru | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... ... BUĎ PÁNEM SVÉHO PROSTORU Jak sebe a své věci chránit, když jste online Vydavatel: CZ.NIC, z. s. p. o. Americká 23, 120 00 Praha 2 Edice CZ.NIC www.nic.cz 1. vydání, Praha 2013 Kniha vyšla jako 7. publikace v Edici CZ.NIC. ISBN 978-80-904248-6-9 Buď pánem svého prostoru. Jak chránit sebe a své věci, když jste online. Obsah knihy: Buď pánem svého prostoru - Jak chránit sebe a své věci, když jste online. Zajímá vás, jak se bránit proti kyb ... Buď pánem svého prostoru : jak chránit sebe a své věci ... ... . Zajímá vás, jak se bránit proti kyberšikaně, jak předejít zavirování vašeho počítače, jak si zachovat soukromí na sociálních sítích či například jak se nestát obětí darebáků, číhajících na Internetu? Buď pánem svého pros...SOUVISEJÍCÍ KNIHY