Rok ve školce

Rok ve školce - Przemyslaw Liput | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Przemyslaw Liput
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok ve školce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok ve školce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Przemyslaw Liput. Číst Rok ve školce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítej v naší školce!Tady se učíme, hrajeme si a občas vyvádíme skopičiny. Lukáš má rád fotbal, Tomáš je zase odborník na dinosaury. Evička pořád něco ztrácí a Ivanka ráda pořádá čajové dýchánky pro panenky. Jirku zajímá vesmír a vesmírné lodě a jednou z něj bude kosmonaut.Naše paní učitelka se jmenuje Květa. Pak je tu s námi ještě pan Janda, který umí všechno opravit, a jeho pes Alík. Staráme se taky o kočičku Micku – ta darebačka se pořád někde schovává a my ji hledáme. Pojď se s námi skamarádit! Chodit do školky je zábava.Rok ve školce obsahuje dvanáct bohatě ilustrovaných dvoustran, které dětem ukazují, co všechno se dá v průběhu roku – od září do letních prázdnin – zažít ve školce. Děti si díky detailním obrázkům procvičují postřeh a schopnost vyprávět příběhy, ale především se budou při zkoumání ilustrací výborně bavit.


...kolce obsahuje dvanáct bohatě ilustrovaných dvoustran, které dětem ukazují, co všechno se dá v průběhu roku - od září do letních prázdnin - zažít ve školce ... Mámin koutek: ČTENÍ: Rok ve školce ... . Děti si díky detailním obrázkům procvičují postřeh a schopnost vyprávět příběhy, ale především se budou při zkoumání... Rok ve školce obsahuje dvanáct bohatě ilustrovaných dvoustran, které dětem ukazují, co všechno se dá v průběhu roku - od září do letních prázdnin - zažít ve školce. Děti si díky detailním obrázkům procvičují postřeh a schopnost vyprávět příběhy, ale především se budou při zkoumání ilustrací výborně ... Tibetan Hea ... Mámin koutek: ČTENÍ: Rok ve školce ... . Děti si díky detailním obrázkům procvičují postřeh a schopnost vyprávět příběhy, ale především se budou při zkoumání ilustrací výborně ... Tibetan Healing Sounds: Cleans the Aura and Space. Removes all negative energy - Duration: 34:20. Meditation & Relaxation - Music channel Recommended for you Rok ve školce obsahuje dvanáct dvoustran, které dětem ukazují, co všechno se dá v průběhu roku - o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY