Marcelín Pivoňka

Marcelín Pivoňka - Jean-Jacques Sempé | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Jacques Sempé
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Marcelín Pivoňka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marcelín Pivoňka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Jacques Sempé. Číst Marcelín Pivoňka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý Marcelín Pivoňka mohl být šťastné dítě, tak jako mnoho jiných dětí. Bohužel, byl postižen podivnou nemocí: červenal se... Červenal se pro nic za nic. Naštěstí, mohli byste namítnout, v tom Marcelín nebyl sám, všechny děti se červenají. Zrudnou, když se stydí nebo když udělají nějakou hloupost. Ale Marcelínův případ byl proto tak znepokojující, že se červenal úplně bez příčiny... Po Raoulu Tabourinovi je Marcelín Pivoňka už druhá autorská knížka Jeana-Jacquesa Sempého přeložená do češtiny. Francouzský král něžného, hořkého i inteligentního kresleného humoru vypráví o dětství, o životních překážkách, které nejprve vedou k osamění a později utvářejí charakter, a především o jednom velkém přátelství.


...n Pivoňka Autor: Sempé, Jean-Jacques Nakladatel: Baobab EAN: 9788075150790 ISBN: 978-80-7515-079- Originál: Marcellin Caillou Překlad: Horvathová, Tereza Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 22 × 30 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Marcelín Pivoňka - Jean-Jacques Marie - Megaknihy.cz ... . vydání) Kupte knihu Marcelín Pivoňka (Jean-Jacques Sempe) s 8 % zľavou za 10.02 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Marcelín Pivoňka je ještě malý kluk, ale má velký problém: červená se. Má to ale ještě složitější. Červená se totiž ve chvíli, kdy by se červenat neměl, a naopak se mu to nestane v situaci, kdy by to každý čekal. A protože ... Marcelín Pivoňka - Jean-Jacques Sempé | Kniha na Alza.cz ... . Marcelín Pivoňka je ještě malý kluk, ale má velký problém: červená se. Má to ale ještě složitější. Červená se totiž ve chvíli, kdy by se červenat neměl, a naopak se mu to nestane v situaci, kdy by to každý čekal. A protože to ještě víc než on sám řeší jeho okolí - je zkrátka divný -, stane se z něj ... Malý Marcelín Pivoňka mohl být šťa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY