Candide 3: kniha třetí: Eldorádo

Candide 3: kniha třetí: Eldorádo - Karel Jerie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Jerie
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Candide 3: kniha třetí: Eldorádo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Candide 3: kniha třetí: Eldorádo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Jerie. Číst Candide 3: kniha třetí: Eldorádo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Iluze jsou pryč. Válka je denní chléb pěkně zhusta pokmínovaný ztrátou přátel, na který Karel Jerie pokládá poslední obrazy inspirované Voltairovým románem. Candide s milovanou Kunigundou uniká z Evropy zmítané revolucí. Šéf Ugalské tajné policie Zarco je Candidovi v patách, a tak hrdinovi nezbývá než hledat útočiště v Novém světě. Nečekejme však zázraky. Candide nemá na růžích ustláno a Nový svět mu přinese jen další nálož útrap. Zradí ho guvernér a Kunigunda je zajata. Záchrana holého života Candida dostane doslova až na dno legendárního Eldoráda. Rozpor mezi životním stylem Eldoráda a hlasem srdce, které Candida probere k novému životu, je natolik drásavý, že nezbývá než Eldorádo opustit. Se zbytkem sil, odvahy a přátel se hrdina vydává zpět do Evropy pro uvězněnou Kunigundu. Mocenské tlaky evropských vůdců však udělaly z kdysi vyspělého, kulturou a životem oplývajícího území hotové peklo. Rozmanitost života je nahrazena jednotou válečného pole, ve kterém platí orwellovské pravidlo: Válka je mír, svoboda je otroctví a nevědomost je síla. Candide je vržen do poslední a rozhodující bitvy. Mají jeho sny vůbec budoucnost? Má jeden člověk moc změnit svět? Je Candidův optimismus známkou naivity či dokonce lidské debility a pesimismus cestou ke svobodě? Co v životě rozhoduje? A vůbec, kdo je ten podivný kosmonaut, který spolu s námi čte Candidův příběh? Hledejme odpovědi mezi obrazy velkolepých dobrodružství Candida a jeho přátel.


... 3: kniha třetí Autor: Jerie, Karel Nakladatel: BB art EAN: 9788075950246 ISBN: 978-80-7595-024-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 24 × 32 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Candide 3 - Eldorádo - Jerie Karel - Knihkupectví Ládví ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Candide 3: kniha třetí - Eldorádo - Karel Jerie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Candide 3: kniha třetí - Eldorádo - Karel Jerie. Candide 3: kniha třetí Karel Jerie. ... že nezbývá než Eldorádo opustit. Se zbytkem sil, odvahy a přátel se hrdina vydává zpět do Evropy pro uvězněnou Kunigundu. Mocenské ... Kniha Candide 3 - Eldorádo - Karel Jerie | knizniklub.cz ... . Candide 3: kniha třetí Karel Jerie. ... že nezbývá než Eldorádo opustit. Se zbytkem sil, odvahy a přátel se hrdina vydává zpět do Evropy pro uvězněnou Kunigundu. Mocenské tlaky evropských vůdců však udělaly z kdysi vyspělého, kulturou a životem oplývajícího území hotové peklo. Rozmanitost života je nahrazena ... Všechny informace o produktu Komiks Candide 3 - Eldorádo - Karel Jerie, porovnání cen z internetových o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY