Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko

Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko - Rosie Dickinsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rosie Dickinsová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosie Dickinsová. Číst Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Díváš se v noci s údivem na hvězdy? Fascinuje tě hluboký vesmír a chceš se dozvědět, co všechno se v něm ukrývá? Otevři tuto knížku a nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének. Na stránkách prozkoumáš rakety, sondy a vesmírné stanice. Zjistíš, kdo byla Lajka, jak se jmenoval první člověk ve vesmíru, co všechno musí vydržet kosmické plavidlo a jaký výcvik podstupují astronauti. Získáš informace o chystané misi na Mars a překvapí tě smělé plány vědců do budoucna. Vesmír je nekonečný a jeho poznávání začíná právě ZDE!


...rné stanice a lodě - Podívej se pod okénko ... Lodi Sojuz s robotem Fjodorem se nepodařilo připojit k ISS ... ... . Díváš se v noci s údivem na hvězdy? Fascinuje tě hluboký vesmír a chceš se dozvědět, co všechno se v něm ukrývá? Otevři tuto knížku a nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének. Na stránkách prozkoumáš rakety, sondy a vesmírné stanice. Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko Rosie Dickinsová Nakladatel: Svojtka & Co. 2018 Kniha: Vesmírné stanice a lodě Podtit ... Vesmírné stanice a lodě: Podívej se pod okénko ... . 2018 Kniha: Vesmírné stanice a lodě Podtitul: Podívej se pod okénko Tato publikace seznamuje děti s tím, co je to vesmírná stanice, s prvními kosmickými lety, s výrobou kosmických lodí i s výcvikem astronautů. Vesmírné stanice a lodě od Svojtka v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY