Jasnozřivost

Jasnozřivost - Irena Obermannová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Obermannová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jasnozřivost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jasnozřivost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Obermannová. Číst Jasnozřivost Online je nyní tak snadné!

POPIS


V malebné vesničce Kytlice v Lužických horách se stala vražda. Místní farmář Ota Švarc byl nalezen ve svém domě mrtvý. Stalo se tak poté, co ohlásil, že objasní zločin spáchaný v Kytlicích před více než šedesáti lety. Alice začne navštěvovat Literární salón Alžběty Něžné, která se snaží porozumět řeči ptáků a dávno už není úspěšnou spisovatelkou. Alžběta od svých žáků požaduje totální upřímnost. Alice na jejích salónech potkává několik zajímavých žen, z nichž se každá ocitla na důležitém životním rozcestí. Chodí sem také malíř Lůďa z místního blázince. Dozví se Alice z povídek účastnic literárního salónu, kdo je vrah či vrazi? Začne Alžběta Něžná rozumět řeči ptáků a stane se konečně jasnozřivou? A co to vlastně píše za knihu?


...meditácií očistíme energetické centrá nášho tela a naplníme ich novou energiou ... Agartha.cz: Paranormální jevy - Jasnozřivost ... . Jasnozřivost je schopnost vidět nehmotný svět. Jedná se o nejoblíbenější ze spirituálních smyslů. Díky jeho popularitě se však k veřejnosti dostávají informace, které popisují ... Jasnozřivost je úplné smyslové vnímání. Je to rozšířená schopnost pěti smyslů obsáhnout nefyzické energie, bytosti, pocity, zvuky a vize. Je to přirozené a rozsáhlejší využití našich smyslů, díky kterému se stáv ... Můj syn ztratil jasnozřivost - Dá se to napravit ... ... . Je to přirozené a rozsáhlejší využití našich smyslů, díky kterému se stáváme empatičtějšími a soucitnými s dalšími formami života. Search the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY