Musím to vědět

Musím to vědět - Karen Cleveland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karen Cleveland
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Musím to vědět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Musím to vědět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Cleveland. Číst Musím to vědět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Na první pohled pět obyčejných lidí. Jenže stačí pár kliknutí a vše, na čem Vivian záleží, je náhle v ohrožení – práce, manžel i její čtyři děti. Vivian slíbila, že bude chránit vlast před nepřáteli. Ale komu teď může věřit?


...sím to vědět Přidat komentář. dom.ini ... Musím to vědět - Cleveland Karen - Megaknihy.cz ... . 2 07. května. Každá knížka má svého čtenáře a mi osobně se tato líbilila. ... Musím to vědět Karen Cleveland. 4,0 ( 1) Co uděláte, když zjistíte, že všechno, čemu jste dosud věřili, byla lež? Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do po ... Musím to vědět by Karen Cleveland ... . Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského ... We would like to show you a description here but the site won't allow us. Kniha: Musím to vědět (Karen Cleveland). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Musím to vědět book. Read 3,572 reviews from the world's largest community for...SOUVISEJÍCÍ KNIHY