Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2

Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2 - Morgan Winter | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Morgan Winter
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Morgan Winter. Číst Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni v minecraftovém světě, ale s novými přáteli a lepšími znalostmi svého úhlavního nepřítele – Pána Chaosu, se dostávají čím dál tím blíže vysněné cestě domů. Ale před tím, než se mohou pustit do bitvy s legendárním záškodníkem, si musí nabrat zásoby, což znamená sestoupit do nebezpečných dolů. Připojte se k Lily, Simonovi a Michaelovi v bitvě s těmi nejsilnějšími moby, které kdy potkali!


...ý mobů je druhou knihou šestidílné série Trosečníci: Neoficiální příběhy ze světa Minecraftu, která sleduje osudy tří kamarádů uvězněných v jejich nejoblíbenější hře ... Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu: Důl ... ... ... Důl plný mobů, Morgan Winter - Bookbox ... ý mobů je druhou knihou šestidílné série Trosečníci: Neoficiální příběhy ze světa Minecraftu, která sleduje osudy tří kamarádů uvězněných v jejich nejoblíbenější hře. Winter Morgan je pseudonym autorky desítek dětských dobrodružných knih, včetně bestsellerové série Výprava za diamantovým mečem. Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2 Winter Morgan Nakladatel: Computer Press 2019 Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2 Morgan Winter Nakladatel: Computer Press 2018 Důl plný mobů: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2 Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni v minecraftovém světě, ale s novými př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY