Hladová smečka

Hladová smečka - Martin Sládek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Sládek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hladová smečka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hladová smečka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Sládek. Číst Hladová smečka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tulák, dobrodruh a příležitostný hazardér Harald přijíždí do Norska – v tu nejhorší možnou chvíli. Aniž by to tušil, jeho osud se proplete s osudy mnohých a pro všechny to může znamenat jak požehnání, tak předčasnou smrt.Jarl Björn Berkfinnsson a jeho družiníci mají před sebou těžkou cestu, která je může stmelit, nebo navždy rozdělit. Potopený drakkar plný zlata náleží moři, které se nerado vzdává svých tajemství. A ve stopách norských Vikingů se navíc žene hladová dánská smečka.Hra dvou králů dává do pohybu události, před kterými neunikne nikdo z nich. Kráčet po stezkách cti a slávy znamená neznat slitování. Úvraty se plní potravou pro červy, víno teče proudem a v měsíčním světle se zatraceně špatně rozeznává od krve.Jak každý krkavec ví, trpělivost přináší čerstvé maso. A u bran Valhally se srotil takový dav, že v ní bohové budou muset změnit zasedací pořádek.


...pách norských Vikingů se navíc žene hladová dánská smečka ... Hladová smečka - Martin Sládek | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Hra dvou králů dává do pohybu události, před kterými neunikne nikdo z nich. Kráčet po stezkách cti a slávy znamená neznat slitování. Úvraty se plní potravou pro červy, víno teče proudem a v měsíčním světle se zatraceně špatně rozeznává od krve. Hladová smečka je jejich otevřením bran do světa fantasy, ale dle tvrzení nakladatelů se jedná o první kapku a po ní přijde přívalová vlna. A buďme za to rádi, neboť každá iniciativa přivést na ná ... Hladová smečka - Mystery Press ... . A buďme za to rádi, neboť každá iniciativa přivést na náš trh tuzemskou fantastiku se cení, především pokud je ta kniha kvalitní. A ve stopách norských Vikingů se navíc žene hladová dánská smečka. Hra dvou králů dává do pohybu události, před kterými neunikne nikdo z nich. Kráčet po stezkách cti a slávy znamená neznat slitování. Úvraty se plní potravou pro červy, víno teče proudem a v měsíčním světle se zatraceně špatn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY