Slepé okno

Slepé okno - Michal Fieber | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Fieber
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slepé okno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slepé okno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Fieber. Číst Slepé okno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Exkomisaře Houdka postihl rozpad oční sítnice a hrozí mu oslepnutí. Začne proto chodit do specializovaného zařízení, kde tuto nemoc léčí drahými injekcemi. Ty pojišťovny nehradí, přesto je čekárna stále plná. Když však jeden z pacientů po injekci do oka zemře, začne se exkomisař o věc více zajímat. Po údajné sebevraždě šéflékaře se pak do vyšetřování pustí i policie. Společně odhalí nebezpečné spiknutí sahající až do nejvyšších kruhů.


...a: Slepé okno (Michal Fieber). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Slepé okno Autor: Fieber, Michal Nakladatel: MOBA EAN: 9788024380742 ISBN: 978-80-243-8074-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 12 × 18,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Slepé okno | Moba Knihy ... . vydání) ... Kniha: Slepé okno - Michal Fieber. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Slepé okno 4. 4 recenze ; Exkomisaře Houdka postihl rozpad oční sítnice a hrozí mu oslepnutí. Začne proto chod ... Slepé okno - kniha, která vás dostane až na bod mrazu ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Slepé okno 4. 4 recenze ; Exkomisaře Houdka postihl rozpad oční sítnice a hrozí mu oslepnutí. Začne proto chodit do specializovaného zařízení, kde tuto nemoc léčí drahými injekce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY