Jak to žije v cukrárně: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije v cukrárně: Tlač, táhni, posouvej - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije v cukrárně: Tlač, táhni, posouvej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to žije v cukrárně: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije v cukrárně: Tlač, táhni, posouvej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobré ráno. Co si dáte? Dortík? Čaj? Anebo latté? Najdeš perníkového panáčka? Než půjdeš do cukrárny a dáš si tam něco na zub, podívej se, jak to v takové cukrárně vypadá. Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije v cukrárně. Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat. Tak honem, v cukrárně je pěkně živo a taky spousta dobrot – pojď se na všechno podívat!


...ůjdeš do cukrárny a dáš si tam něco na zub, podívej se, jak to v takové cukrárně vypadá ... Jak to zije v zoo levně | Mobilmania zboží ... . Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije v cukrárně. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a... Kniha - autor Matěj Lipavský, 100 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor (nar. 1985) vystudoval AVU v Praze (ateliér J. Sopka), je spoluautore Všechny informace o produktu Kniha Jak to žije v zahradnictví. Tlač, táhni, posouvej - Christiane Engel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocen ... Jak to žije v jesličkách | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Tlač, táhni, posouvej - Christiane Engel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak to žije v zahradnictví. Tlač, táhni, posouvej - Christiane Engel. Všechny informace o produktu Kniha Jak to žije ve městě. Tlač, táhni, posouvej - Rebecca Finn, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak to žije ve městě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY