Probuzení Simona Spiera

Probuzení Simona Spiera - Becky Albertalli | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Becky Albertalli
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Probuzení Simona Spiera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Probuzení Simona Spiera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Becky Albertalli. Číst Probuzení Simona Spiera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí. Jenže pak citlivá korespondence padne do nesprávných rukou a Simon se stane obětí vydírání: buď udělá, co se po něm chce, i když se mu to příčí, nebo riskuje, že si tajné e-maily přečte celá škola. V sázce je však ještě mnohem víc – plachého Bluea by nechtěná publicita mohla vyděsit a Simon už by nikdy nezjistil, kdo Blue ve skutečnosti je… Autorka za svůj debutový román obdržela William C. Morris Award a byla nominována na americkou Národní cenu za literaturu.


...robuzení Simona Spiera považujeme za jednu z nejpovedenějších young adult knih všech dob ... Probuzení Šimona Spiera - Albertalli Becky - Megaknihy.sk ... ... . Všechna ta ocenění posbírala právem! 7. HUMOR. Téma knihy je vážné, ale samozřejmě je dost místa taky na zábavu. Ve školních lavicích proto se Simonem a jeho přáteli (a nepřáteli) prožíváme řadu humorných momentů. Probuzení Simona Spiera 2017; Podělaným navrch 2018; Holka mimo rytmus 2019; Podobné knihy. Muffin a čaj 2018; Líbali jsme se 2015; Will Grayson, Will Grayson 2016; všech 10 podobn ... Probuzení Šimona Spiera - Albertalli Becky - Megaknihy.sk ... ... . Muffin a čaj 2018; Líbali jsme se 2015; Will Grayson, Will Grayson 2016; všech 10 podobných. Kniha Probuzení Simona Spiera je v The next video is starting stop. Loading... Probuzení Simona Spiera. Tuhle knihu mi doporučovalo mnoho mých známých, že je to super a ať si ji půjčím nebo p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY