Žijme lagom

Žijme lagom - Anna Bronesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Bronesová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žijme lagom.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žijme lagom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Bronesová. Číst Žijme lagom Online je nyní tak snadné!

POPIS


Švédské slovo „lagom“ se dá přeložit jako „přiměřeně“ či „tak akorát“. Kniha Žijme lagom je plná rad a tipů, jak se v každodenním životě vyvarovat zbytečných excesů a jak dosáhnout rovnováhy, jak ji nastolit doma i v práci, při péči o vlastní zdraví a zdraví celé rodiny i o životní prostředí. Přijmout tento způsob života znamená žít v harmonii, radovat se z přítomného okamžiku a nejen přijímat to, co člověk má, ale také si to co nejvíc vychutnávat. Tak, jak se to navzdory dnešní uspěchané době daří mnoha Švédům.


...ivot v rovnováze na švédský způsob ... E-kniha: Žijme lagom (Anna Brones) | Martinus ... . Švédské slovo „lagom" se dá přeložit jako „přiměřeně" či „tak akorát". Kniha Žijme lagom je plná rad a tipů, jak se v každodenním životě vyvarovat zbytečných excesů a jak dosáhnout rovnováhy, jak ji nastolit doma i v práci, při péči o vlastní zdraví a zdraví celé rodiny i o životní prostředí. Rady v kapitole Lagom v práci jsou uplatnitelné nejen v zaměstnání, ale také při "mateřské dovolené". Záměrem knihy Žijme lagom není př ... Žijme lagom - Anna Bronesová | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Záměrem knihy Žijme lagom není přesvědčovat všechny své čtenáře o nutnosti dodržet základní principy tohoto životního přístupu ve všech zmíněných oblastech. Je jen na každém z nás, kudy jeho cesta povede. Kniha Žijme lagom je plná rad a tipů, jak se v každodenním životě vyvarovat zbytečných excesů a jak dosáhnout rovnováhy, jak ji nastolit doma i v práci, při péči o vlastní zdraví a zdraví celé rodiny i o životní prostředí. Přijmout tento způsob ž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY