Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války

Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války - Dalibor Vácha | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dalibor Vácha
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války.pdf


Chcete si knihu přečíst?Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dalibor Vácha. Číst Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na samém počátku jara 1918 se ruská říše zmítala ve stále zběsilejší občanské válce, do jejíhož víru se záhy aktivně zapojili českoslovenští dobrovolci, kteří po několika konfliktech rozhodně vystoupili se zbraní v ruce proti bolševikům. Cílem legionářů bylo probojovat se z Ruska a zasáhnout do bojů na západní frontě, avšak velmi rychle své rozhodnutí přehodnotili, čímž započala cesta za ovládnutím transsibiřské magistrály, na jejímž počátku nebyla nouze o odvážné a smělé činy, mezi něž můžeme řadit „námořní“ bitvu na jezeře Bajkal i zmocnění se dodnes legendami opředeného ruského zlatého pokladu, nicméně se jasně ukázalo, že naplnit onen „mohutný sen“ tohoto ohromného a dnes již takřka zapomenutého dobrodružství – porazit bolševiky – není v jejich silách.


...: Horké léto 1918 -- Čechoslováci ve víru ruské občanské války - Dalibor Vácha Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Horke leto cechoslovaci ve viru ruske obcanske valky ... ... . Title: Horké léto - Čechoslováci ve víru ruské občanské války, Author: Great Content s.r.o., Name: Horké léto - Čechoslováci ve víru ruské občanské války, Length: 8 pages, Page ... Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války Dalibor Vácha Nakladatel: Epocha 2018 Bratrstvo: všední a dramatické dny československých legií v Rusku (1914-1918) 2015; Cestou 2016; všech 15 knih autora. Kniha Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války je v Na samém počátku jara 1918 se ruská říše zmítala ve stále zběsile ... Horké léto - Čechoslováci ve víru ruské občanské války ... ... . Kniha Horké léto 1918: Čechoslováci ve víru ruské občanské války je v Na samém počátku jara 1918 se ruská říše zmítala ve stále zběsilejší občanské válce, do jejíhož víru se záhy aktivně zapojili...SOUVISEJÍCÍ KNIHY