Kuchařka pro teenagery

Kuchařka pro teenagery - Julie Kučerovská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Julie Kučerovská
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro teenagery.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka pro teenagery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Kučerovská. Číst Kuchařka pro teenagery Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha může být báječným dárkem ke Dni dětí, za vysvědčení či k Vánocům. Kuchařka pro teenagery je výzvou šestnáctileté Julie jejím vrstevníkům – i když třeba jídlo vypadá složitě, jeho příprava může být úplně jednoduchá a zvládne ji každý. A ani začínající kuchařky a kuchaři by se neměli bát popadnout do ruky měchačky, hrnce a pekáče a pustit se do díla. Vaření je zábava, zvlášť když jídlo chystáte pro rodinu či přátele, či dokonce s nimi. Kniha je rozdělena do sedmi tematických kapitol, kam autorka zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti – čtenářům přináší tipy na zdobnou a chutnou víkendovou snídani, menu na nedělní oběd, vánoční pohoštění, zábavný piknik v parku nebo občerstvení na párty, ale i na zdravé a syté svačiny nebo rychlou vegetariánskou večeři. Jednoduché a rychlé recepty přesvědčí mladé čtenáře, že není třeba mít strach, protože když všechny s přehledem zvládne stejně stará Julie, proč by nemohli oni?


...a pro teenagery . Skladem. ... Vždyť vaření je zábava, zvlášť když vaříte pro rodinu či přátele, či dokonce s nimi ... Nejlepší české kuchařky pro začátečníky i pokročilé ... ... . Kniha je rozdělena do několika tematických kapitol, do kterých autorka zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti - čtenářům přináší tipy na zdobnou a ... Kuchařka pro teenagery je zajímavá v tom, že přiměje náctileté k tomu, aby se naučili vařit. Do života se jim to bude určitě hodit a v této knize naleznou jednoduché recepty, se kterými si jistě lehce poradí. Sva ... Kuchařka pro teenagery - Julie Kučerovská od 248 Kč ... ... . Do života se jim to bude určitě hodit a v této knize naleznou jednoduché recepty, se kterými si jistě lehce poradí. Svačiny, snídaně a večeře, nebo víkendové párty. Záleží jen na Vás, co si z toho všeho vyberete. Kuchařka pro teenagery je výzvou šestnáctileté Julie jejím vrstevníkům - i když třeba jídlo vypadá složitě, jeho příprava může být úplně jednoduchá a zvládne ji každý. A ani začínající kuchařky a kuchaři by se neměl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY