Mocenská posedlost

Mocenská posedlost - František Koukolík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Koukolík
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mocenská posedlost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mocenská posedlost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Koukolík. Číst Mocenská posedlost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úspěšná kniha MUDr. Františka Koukolíka Mocenská posedlost se vrací na knižní trh v novém vydání, od základu přepracovaná a doplněná bohatou věcnou dokumentací. Fenomén moci od prvního vydání knihy (Karolinum 2011) zdá se posílil a více prorostl mnoha, prakticky všemi oblastmi života populace na planetě Zemi. Nové zpracování problému se opírá o čísla statistik, o interpretaci každodenních událostí ve světě, o výsledky anket a psychologických experimentů, nepomíjí ani autorovu doménu – neurovědu jako zdroj poznání nejniternějších lidských podnětů i úchylek. Metodou pohledu je ovšem vždy kritický rozum. Skrze něj a v širokých souvislostech podává autor obraz světa, který je stále více varující.


...ibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22 ... Mocenská posedlost - - Megaknihy.cz ... . Yellow Brick Cinema - Relaxing Music Recommended for you Kniha: Mocenská posedlost - František Koukolík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Mocenská posedlost Přidat komentář. LuT. 14.05.2019. Po delší době jsem si zase přečetla, vla ... František Koukolik: Zamyšlení - Moc a mocenská posedlost ... ... . ... Kniha Mocenská posedlost Přidat komentář. LuT. 14.05.2019. Po delší době jsem si zase přečetla, vlastně jsem si jí koupila :)...velice zajímavé čtení z kterého Vám vlastně moc dobře není...jedině doporučuji! ... Mocenská posedlost. [František Koukolík] Home. WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items Search for Lists ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY