Didaktika předškolního vzdělávání

Didaktika předškolního vzdělávání - Michaela Prášilová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Prášilová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Didaktika předškolního vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Didaktika předškolního vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Prášilová,. Číst Didaktika předškolního vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace se zabývá základními aspekty předškolního vzdělávání se zřetelem na specifika dítěte předškolního věku. Autoři se věnují tradičním tématům didaktiky v kontextu předškolního vzdělávání. Řeší aktuální problémy současné praxe. Propojují tak teoretické a praktické poznatky s informacemi potřebnými pro každodenní činnost učitele předškolního zařízení a rozvoj jeho profesních kompetencí. Publikace je určena především pro pracovníky předškolních zařízení, ale i pro studenty oborů zaměřených na předškolní vzdělávání. V rámci jednotlivých kapitol nalezne čtenář případové studie, jejichž rozbor vede k integraci znalostí předškolní didaktiky, obecné pedagogiky, pedagogiky předškolního věku, pedagogické psychologie, školského managementu a dalších disciplín vstupujících do předškolního vzdělávání. Jednotlivé kapitoly jsou doplňovány příklady a případovými studiemi, které se vztahují k praxi předškolních zařízení. Celkové pojetí publikace nepřesahuje rámec didaktiky předškolního vzdělávání. Prof. PhDr. Eva Šmelová, Ph.D., je docentkou a vedoucí Katedry primární a preprimární pedagogiky na PdF UP v Olomouci. Doc. PhDr. Michaela Prášilová, Ph.D., je docentkou Ústavu pedagogiky a sociálních studií na Pedagogické fakultě UP v Olomouci, na stejné fakultě participuje i na výuce studentů preprimárních studijních oborů.


...e Didaktika předškolního vzdělávání se vyčerpávajícím způsobem zabývá klíčovými otázkami vztahující se k předškolní pedagogice ... Didaktika předškolního vzdělávání / Nejlevnější knihy ... . Publikace pojednává o základních aspektech předškolního vzdělávání, řeší aktuální problémy současné praxe. Kniha je rozdělena na dvě části. Všechny informace o produktu Kniha Didaktika předškolního vzdělávání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Didaktika předškolního vzdělávání. Videa - Didaktika předškolního vzdělávání Metodika předškolního vzdělávání V rámci modlu didaktika předškolního vzdělávání na ... PDF Didaktika předškolního vzdělávání - Michaela Prášilová ... ... . Videa - Didaktika předškolního vzdělávání Metodika předškolního vzdělávání V rámci modlu didaktika předškolního vzdělávání nabízíme 6 témat, která byla vytipována na základě aktuálních potřeb pedagogického terénu, analýzy RVP PV (2017) a vychází z doporučení České školní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY