Temný pán. Zlověstný ředitel

Temný pán. Zlověstný ředitel - Jamie Thomson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jamie Thomson
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný pán. Zlověstný ředitel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temný pán. Zlověstný ředitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jamie Thomson. Číst Temný pán. Zlověstný ředitel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známý britský spisovatel Michael Rosen, porotce soutěže Cena Roalda Dahla, o prvním svazku nyní již čtyřdílné série Temný pán pochvalně prohlásil, že „je to úžasně bláznivá, originální verze mnohokrát použitého motivu o mimozemšťanovi, jenž se ocitl na Zemi“. Temný pán se tedy opět vrací k českým čtenářům s novým, třeskutě zábavným a samozřejmě náležitě zlověstným příběhem! A takto čtvrtý díl popisuje sám Temný pán: Jsem nejmocnější z mocných a ty, ubohý čtenáři, mě smíš oslovovat Pane. Ale hromy a blesky: Můj odvěký úhlavní nepřítel uchvátil Železnou věž zoufalství a zmocnil se Esence zla (a já abych se pachtil v mrňavém a ubohoučkém těle lidského kluka). Jaká drzost! Moji poskoci a slouhové mě potřebují, jen já můžu do Temnokraje vrátit obvyklý život plný bolesti a utrpení. První úkol: vybrat peníze na charitu. Ďábelský, lstivý plán! Muahaha!


...n. Zlověstný ředitel. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... 17 Temný pán 4 - Zlověstný ředitel - Jamie Thomson ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Temný pán se tedy opět vrací k českým čtenářům s novým, t ... Kniha Zlověstný ředitel Přidat komentář. hogo. 2 21.02.2019. Nenapadlo mě že kniha může být lepší než třetí díl. ... Hledáte Temný pán 4 - Zlo ... Temný pán 3 - Navěky po škole — Nakladatelství Argo ... . hogo. 2 21.02.2019. Nenapadlo mě že kniha může být lepší než třetí díl. ... Hledáte Temný pán 4 - Zlověstný ředitel od Jamie Thomson? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Temný pán 4 - Zlověstný ředitel. Jamie Thomson. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt momentálně n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY