Ten, kdo jiným jámu kopá: Gamebook

Ten, kdo jiným jámu kopá: Gamebook - Martin Bartůněk, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Bartůněk,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ten, kdo jiným jámu kopá: Gamebook.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ten, kdo jiným jámu kopá: Gamebook ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Bartůněk,. Číst Ten, kdo jiným jámu kopá: Gamebook Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ruku na srdce, každý z nás ve svém životě alespoň na chvíli zatoužil po tom stát se hrobníkem. Je v tom jakési morbidní poetično a na cylindry prý holky fakt letí. Navíc člověk potká spoustu zajímavých lidí, i když toho většinou už moc nenamluví. Změna povolání je ovšem zásadní krok a tak nabízíme přijatelnější alternativu - kup si tuhle knihu a staň se skrze ní na chvíli hrobníkem Jáchymem Ringerem. Určuj jeho kroky napříč divokým západem – tak divokým, že by i staré westerny zbledly závistí, kdyby už nebyly černobílé. Kopej hroby, spřátel se s mravenečníkem Brandonem, ochutnej zmrzlinu ze sleďů, přidej se k pochybné církvi a bojuj s krvežíznivými indiány a děsivou byrokracií. Tak do toho, mrtvoly se samy nezakopou! A díkybohu za to – jinak by byl Jáchym bez práce. Jan Holan je studentem IT fakulty ČVUT v Dejvicích. Rád čte fantastiku všeho druhu, věnuje se larpům a je kreativní všemi možnými bizarními způsoby. Martin Bartůněk je v poslední fázi studia ekonomické analýzy na VŠE v Praze, kromě toho se ale věnuje i sportu Chanbara, ve kterém reprezentuje Českou republiku. Knihu ilustrovala Julie Opletalová, která studuje ilustraci na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, ve své bakalářské práci se věnovala deskové hře.


...jsem si, že nic takového v dnešní době už zdaleka neexistuje, ale jakmile jsem zjistila, že vyjde fungl nový Gamebook s názvem Ten, kdo jiným jámu kopá, tak to pro mě bylo neuvěřitelně nostalgické a nemohla jsem se dočkat ... Ten, kdo jiným jámu kopá - Gamebook - Jan Kratochvíl - Lali.cz ... . Kniha Ten, kdo jiným jámu kopá ... Výborný gamebook, kde navíc rozhodujete, jaký bude váš hrdina a kam děj bude směřovat. Záleží jen na Vás, jak se budete během knihy vyvíjet. A hlavně, jak to skončí. Jsou tu zvraty, napětí a humor. Za mě top. Klidně i pro dospělé. Všechny informace o produktu Kniha Ten, kdo jiným jámu kopá - Gamebook - Jan Holan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnoce ... Dětská literatura | Ten, kdo jiným jámu kopá ... ... . A hlavně, jak to skončí. Jsou tu zvraty, napětí a humor. Za mě top. Klidně i pro dospělé. Všechny informace o produktu Kniha Ten, kdo jiným jámu kopá - Gamebook - Jan Holan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ten, kdo jiným jámu kopá - Gamebook - Jan Holan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY