Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky - Elena Favilli | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elena Favilli
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Favilli. Číst Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sněte, ještě než půjdete spát! Světový bestseller představuje životy inspirativních žen napříč dějinami.Sto krátkých příběhů vypráví životní osudy stovky mimořádných žen z minulosti i současnosti. Umělkyně, sportovkyně, vědkyně, političky a další velké osobnosti, které se nesmazatelně zapsaly do historie, inspirují malé i velké čtenáře snít velké sny. Seznámíte se s královnou Alžbětou I., módní návrhářkou Coco Chanel nebo s tenistkou Serenou Williams. Každý medailonek navíc doprovází celostránkové portréty od šedesáti výtvarnic z celého světa.


...hy na dobrou noc pro malé rebelky Francesca Cavallo, Elena Favilli ... Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky od 11,20 € - Heureka.sk ... . 3,8 ( 6) Inspirujte své malé rebelky životy stovek výjimečných žen, které se nebály dělat věci po svém. Sto krátkých příběhů vypráví životní osudy stovky mimořádných žen z minulosti i současnosti. Umělkyně, sportovkyně, vědkyně ... Kupte knihu Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky od Elena Favilli, Francesca Cavallo na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na b ... Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky - Francesca Cavallo ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Knížku Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky musím rozhodně vychvalovat do nebes, protože už jen ten samotný nápad dát do knížky různé inspirativní ženy, co něco dokázaly a tím pádem třeba i na motivovat některé holky, malé slečny, ženy na to, že taky něco můžou dokázat se mi zdá geniální. Všec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY