Strom viselců

Strom viselců - Ben Aaronovitch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ben Aaronovitch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strom viselců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strom viselců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Aaronovitch. Číst Strom viselců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Policejní konstábl Peter Grant se po prazvláštním dobrodružství na anglickém venkově vrací do Londýna. Netrvá dlouho a v hlavním městě se opět začnou dít věci. Byť zpočátku jen nenápadně... Prostá podezřelá úmrtí obvykle nebývají doménou Rozmaru. Ani když k jednomu takovému dojde na divokém večírku v jednom z nejdražších obytných domů v londýnském centru. Jenže téhle party se účastnila i dcera lady Tyburn, jíž Peter dluží laskavost za jistou dřívější výpomoc. Během chvilky se tak ocitne v neznámém světě superboháčů a zlaté mládeže, v rezidencích s obrovskými suterény a exkluzivními bazény, na místech, kde se čile obchoduje s nebezpečnými a esoterickými materiály. Rozumný mladý policista by se držel zpátky a nevystrkoval hlavu, ale nebyl by to Peter, aby se při vyšetřování nedostal někam hodně daleko. Naskýtá se mu tak jedinečná příležitost ztratit sympatie starých přátel a vytvořit si nové nepřátele ve sféře, kde se mísí svět magie a výsostných práv. Zároveň objevuje nové spojence a dostává se závratně blízko jednomu z velkých hráčů... Nejčerstvější z dobrodružství Petera Granta, kterých se prodalo už přes milion výtisků, je zde.


...selců. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Strom viselců - Knihkupectví Luxor ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Velké zklamání, nejde ani tak o příběh, ale o odfláknutou redaktorskou práci, spousta překlepů, anglismů, tady tedy čeština dostala na frak - přičemž ... Strom viselců opakuje smrtící chyby z Prokletých domovů - dlouhosáhlé rozbory architektonických zvláštností Londýna a detailní popisování metodických postupů metropolitní policie. Příjemným překvapením je posun v záležitosti Muže bez tváře, naopak ústřední případ této knihy byl už v prv ... Kniha Strom viselců - Ben Aaronovitch | Dobré Knihy.cz ... . Příjemným překvapením je posun v záležitosti Muže bez tváře, naopak ústřední případ této knihy byl už v první půli knihy odložen ... Strom viselců. Ben Aaronovitch. Če...SOUVISEJÍCÍ KNIHY