Zlatý kompas: Jeho temné esence I.

Zlatý kompas: Jeho temné esence I. - Philip Pullman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Philip Pullman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý kompas: Jeho temné esence I..pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý kompas: Jeho temné esence I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Pullman. Číst Zlatý kompas: Jeho temné esence I. Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl rozsáhlé románové fantasy trilogie. V paralelním světě podobném tomu našemu žije dvanáctiletá Lyra. V jejím světě má každý člověk daemona, který ho provází po celý život a je jakýmsi vnějším zpodobněním jeho povahy, a žijí tu i jiné podivuhodné bytosti, například mluvící medvědí kyrysníci nebo půvabné divoženky létající na borových větvích. Lyra s jejich pomocí putuje daleko na sever, aby zachránila svého kamaráda Rogera a další děti, které unesli obávaní Vrahouni. Na cestě ji provází aletheometr, přístroj podobný zlatému kompasu, který tomu, kdo s ním umí zacházet, odpoví na každou otázku.


...né esence, seriálová adaptace oceňované stejnojmenné trilogie spisovatele Philipa Pullmana, která je považována za novodobé mistrovské dílo imaginativní fikce, sleduje Lyru (), zdánlivě obyčejnou, ale odvážnou mladou ženu z jiného světa ... Jeho temné esence - Box - Philip Pullman | Knihy Dobrovský ... .Lyra při svém pátrání po zmizelém kamarádovi odhalí zlověstné spiknutí, jehož součástí jsou únosy dětí, a ze ... Philip Pullman, Zlatý kompas - Jeho temné esence Autor navíc příběh vrství tak, že jedna ze základních zápletek se rozuzlí již v polovině knihy a dále se rozvíjí jiná, lehce načrtnutá na jejím začátku. Jeho temné esence (též Jeho šerá hmota, v originále His Dark Materials) je fantasy trilogie britského spisovatele Philipa Pullmana (Zlatý kompas; též Světla severu, Jedinečný nůž ... Philip Pullman, Zlatý ... Jeho temné esence - Wikipedie ... . Jeho temné esence (též Jeho šerá hmota, v originále His Dark Materials) je fantasy trilogie britského spisovatele Philipa Pullmana (Zlatý kompas; též Světla severu, Jedinečný nůž ... Philip Pullman, Zlatý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY