Hostina smutku: Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka

Hostina smutku: Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka - Crystal Kingová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Crystal Kingová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hostina smutku: Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hostina smutku: Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Crystal Kingová. Číst Hostina smutku: Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako otrok má Thrasius jen málo nadějí na světlou budoucnost. Má však jednu velkou vášeň: vaření. Když proslulý gurmán Apicius dorazí na aukci, kde hledá kuchařku, Thrasius má vyhráno. Román je založený na skutečném životě římského patricije Marcuse Gavia Apicia, který vytvořil nejstarší kuchařskou knihu na světě s názvem O umění kuchařském. Vybrané recepty jsou upraveny tak, aby šly připravit z dnes dostupných surovin.


...Hostina smutku -- Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka - Crystal King ... Klasické kuchárske knihy | Gorila ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Hostina smutku Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka Crystal King. Intriky, otravy, nebezpečí, prostopášnost a vášeň v příběhu otroka z doby starověkého Říma. Jako otrok má Thrasius jen málo nadějí na světlou budoucnost. Má však jednu velkou vá ... Hostina smutku (Crystal King) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Jako otrok má Thrasius jen málo nadějí na světlou budoucnost. Má však jednu velkou vášeň: vaření. Příběh starověkého římského gurmána očima jeho otroka. KINGOVÁ Crystal. Info: Nakladatelství XYZ, 2018 (1.) - váz., 440 str. Z angl. přel. D. a J ... Hostina smutku: Příběh starověkého řím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY