Dědictví barona von Popundekla

Dědictví barona von Popundekla - Stanislava Reschová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Reschová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědictví barona von Popundekla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědictví barona von Popundekla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Reschová. Číst Dědictví barona von Popundekla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anna se přestěhovala do malého města. Když tak jednou bloumá uličkami, objeví krámek s podivným mužíčkem. Anna zjistí, že je šlechtického původu a že jeho strýc, badatel a zámožný muž, mu zanechal závěť s tajemným odkazem. Kryštof Popundekl má objevit, kde příbuzný schoval poklad, a bude jeho. Anna mu chce pomoct, a tak pátrá v nedalekém zámku i v zahradě se skleníkem. Chytrá a odvážná Anna získá kamaráda, který se pustí do pátrání s ní. A překvapivé rozuzlení na sebe nedá dlouho čekat!  Hledání pokladu za velmi tajuplných okolností.


...e přestěhovala do malého města. Když tak jednou bloumá uličkami, objeví krámek s podivným mužíčkem ... Dědictví barona von Popundekla - Stanislava Reschová ... ... . Anna zjistí, že je šlechtického původu a že jeho strýc, badatel a zámožný muž, mu zanechal závěť s tajemným odkazem. Kryštof Popundekl má objevi Anna se přestěhovala do malého města. Když tak jednou bloumá uličkami, objeví krámek s podivným mužíčkem. Anna zjistí, že je šlechtického původu a že jeho strýc, badatel a zámožný muž, mu zanechal závěť s tajemným odkazem. Dědictví barona von Popundekla; Listování v knize Dědictví barona von Popundekla. Stanislava Reschová ... Dědictví barona von Popundekla - Stanislava Reschová ... ... . Dědictví barona von Popundekla; Listování v knize Dědictví barona von Popundekla. Stanislava Reschová . Hledání pokladu za ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY