Úsměv

Úsměv - Raina Telgemeierová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Raina Telgemeierová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Úsměv.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úsměv ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raina Telgemeierová. Číst Úsměv Online je nyní tak snadné!

POPIS


Raina je obyčejná holka s obyčejnými problémy. Tedy do okamžiku, kdy následkem pádu přijde o - přední zuby! Takový úraz by dal pěkně zabrat každému, ovšem v případě dospívající teenagerky se chybějící chrup rovná naprosté tragédii. Chudák Raina si musí projít strašidelnou cestu po dentistických ordinacích, šperkovanou nejroztodivnějšími zubními náhradami, chirurgickými zákroky, rovnátky a obličejovými postroji. Kamarádky nemají pro její novou vizáž moc pochopení, ale co teprve tomu řeknou kluci! Citlivý i humorný grafický román Úsměv, založený na skutečné životní zkušenosti autorky, patří k tomu nejlepšímu, co může současná komiksová tvorba dospívajícím čtenářům a čtenářkám nabídnout. Získal mimo jiné Eisnerovu cenu, tedy "komiksového Oscara", a ocitl se na samém vrcholu žebříčku bestsellerů deníku New York Times.


...v je nejlepší make-up, který dívka může nosit ... Zdravý úsměv | Stomatologická ordinace na Praze 7 ... ." — Marilyn Monroe americká herečka, modelka a zpěvačka 1926 - 1962 „Kdyby mé oči mohly ukázat mou duši, všichni by plakali, když by spatřili můj úsměv." Na místo adresáta napište název projektu (Úsměv do schránky), dále pokračujte adresou vybraného domova. Nezavazujte seniory k odpovědi udáním zpětné adresy. V případě že stojíte o oboustrannou korespondenci, podívejte se projekt Lepší senior. From 31 March 2020, YouTube services in the UK wil ... Paleček a Janík - Úsměv - YouTube ... . From 31 March 2020, YouTube services in the UK will be provided by Google LLC. Rating is available when the video has been rented. This feature is not available right now. Please try again later ... Úsměv je typická grimasa, provázející radostné vnitřní rozpoložení člověka. Úsměvem rea...SOUVISEJÍCÍ KNIHY